fbpx

5.00 

Suur, veekindel tätoveering. Värviline.

5 laos

Tootekood: 03007 Kategooriad: , Sildid: ,

TÄTOVEERING VÄRVILINE DRAAKON

Tätoveering abstraktsete joonte ja draakoni silma pildiga. Suur veekindel tätoveering käele. Värviline.

KIRJELDUS

Ajutine kunst tätoveering võib olla nii ehte eest, kehakaunistuseks, sõprade üllatamiseks, vanemate šokeerimiseks kui ka originaalseks kingituseks. Tätoveeringut on lihtne paigaldada ja eemaldada. Sõltuvalt asukohast ja kasutamisest, püsib kleebitav tätoveering nahal 1-3 päeva.

PAIGALDAMINE

Paigaldamiseks eemalda tätoveeringult kile ja suru pildiga pool vastu puhast ja kuiva nahka. Soovitame enne ka raseerida antud koht, vastasel korral on võimalus, et tätoveering ei kinnitu ideaalselt. Niisuta paberit kuni see on täiesti märg, soovitame kasutada nuustikut, svammi või märga pehmet käterätti. Hoia peal 30 sekundit. Seejärel eemalda ettevaatlikult paber. Kahe kuni kolme minuti pärast loputa ettevaatlikult ja tupsuta õrnalt kuivaks.

EEMALDAMINE

Eemaldamiseks kanna tätoveeringule paariks minutiks õli ja seejärel hõõru lapiga. Häid tulemusi annab ka näo puhastamiseks mõeldud niiskete salvrätikutega hõõrumine. Mida kauem tätoveering on nahal olnud, seda lihtsam on seda eemaldada. Kõige kiiremini toimib küünelakieemaldi.

Kiiresti ja kemikaalivabalt saab tätoveeringust vabaks ka teibiga. Selleks suru teip kleepuva poolega vastu tätoveeringut ja tõmba seejärel kiire liigutusega nahalt maha. Korda protseduuri paar korda ning tätoveering on nahalt eemaldatud.

HOIATUS

Ära kanna tundlikule, allergilisele või vigastatud nahale. Samuti mitte silmade lähedusse! Ei sobi kasutamiseks alla 3-aastastele lastele.

TRANSPORT

Toote hinnale lisandub saatmiskulu. Omniva pakiautomaadi valides 2.99 € ja Smartpost pakiautomaadi valides 2.99 €. Tellitud tooted paneme teele peale makse laekumist meie pangakontole. Tooted jõuavad pakiautomaati keskmiselt 3 tööpäeva jooksul.

GARANTII

Teil on õigus ost tühistada ja saata kaup 14 päeva jooksul mis tahes põhjusel tagasi.

Mõõtmed 46 × 16 cm
Kasutamine

1) Lõika tätoveering välja ja eemalda läbipaistev paberkate.
2) Aseta tätoveering nahale pilt vastu nahka.
3) Hõõru tätoveeringut 30 sekundit tugevalt niiske käsnaga
4) Kergita ettevaatlikult tätoveeringu nurka, kontrollimaks, et see on korralikult kinnitunud. Kui on siis eemalda ettevaatlikult kogu ülejäänud paberkate. Kui pole, siis vajuta tagasi ja niisuta uuesti ning korda protseduuri.
5) Naudi!

Kestvus

Ajutised tätoveeringud püsivad nahal 1-3 päeva. Sõltub paljudest teguritest, näiteks kui tihti duši all käid või ujud. Samuti vähendab kestvust päikesekaitsetoodete ja parfüümi kasutamine